Reference - Home Staging a podpora prodeje nemovitostí

Home Staging úpravy - obývací pokoj

 

 

Při realizaci úprav Home Staging tohoto bytu jsme využili částečného zařízení, které majitel v bytě ponechal, a doplnili jsme ho balíčkem Light.

Home Staging úpravy obývacího pokoje

 

 

Tento dvoupokojový byt byl v době úprav prázdný. Abychom ukázali prostor a možné uspořádání bytu, po dohodě s majitelem jsme při realizaci použili odlehčenou verzi nábytku a doplňků - balíček Light, který jsme po nafocení ihned odvezli. Během 15 dní od uveřejnění fotografií se ozvala řada zájemců, byt se prodal za nejvyšší možnou nabídkovou cenu.

Home staging úpravy obývacího pokoje

 

 

V tomto pěkném, zajímavě řešeném bytě v době úprav Home Staging stále bydleli nájemníci. Byt je zajímavý vysokými stropy, dvěma koupelnami a dvěma balkóny. Při realizaci jsme využili stávající nábytek, interiér jsme odlehčili a doplnili jednotnými dekoracemi a neutrálními doplňky. Díky takovým úprávám vynikly kvality bytu, který je velmi prostorný a nabízí velké možnosti pro vestavbu úložných skříní či případně věstavěného patra, například pro pracovní kout.

Home staging úpravy obývacího pokoje s kuchyňským koutem

 

 

V tomto zabydleném bytě jsme k home staging prezentaci použili balíček doplňků a prostor celkově odlehčili .

Home staging úpravy obývacího pokoje

 

 

Tento byt jsme upravovali v době, kdy v něm bydleli nájemníci. Byl částečně zařízen, proto jsme opět k vytvoření prezentace použili balíček doplňků "Bonus" a pracovali s dispozičním rozvržením nábytku.

Home Staging úpravy obývacího pokoje

 

 

Tento pěkný prostorný byt v centru Prahy se majitelé již dřívě pokoušeli prodat, poté byl delší dobu pronajímán. Po dohodě s majiteli se před úpravami Home Staging část staršího nábytku vystěhovala a zbývající zařízení jsme využili v kombinaci s ukázkou nábytku (balíček Light) a doplňky z našeho sortimentu. Byt se prodal do 6 týdnů od realizace Home Staging, majitelé měli 5 vážných zájemců. Cena byla oproti prvnímu prodeji navýšena a byt se za požadovanou částku prodal.

Vířivky

Kvalitní a moderní vířivky od luxusní značky Villeroy & Boch. Vířivky se zárukou a montáží. Vířivky za akční ceny.

Real Time Web Analytics