Nejčastější otázky (FAQ - Home Staging)

Pokud prodáváte nemovitost, pak je potřeba si uvědomit, nejen že právě opouštíte svůj domov, ale stáváte se účastníkem realitního obchodu. Váš domov se stává produktem určeným k prodeji a vy budete úspěšným obchodníkem pouze v případě, že si od své již téměř bývalé nemovitosti udržíte odstup.

 

Už půl roku prodávám byt a pořád se mi to nedaří. Dokázal by Home Staging prodej urychlit?

Ano. Nejhlavnějším úkolem Home Stagingu je zrychlit prodej nemovitosti. V současně době je průměrná prodejní doba nemovitosti dle statistik půl roku. Setkáváme se s případy, kdy klient nemůže svoji nemovitost prodat více než rok, což ovlivňuje spousta aspektů. Toto může Home Staging rychle změnit.

 

Jak Home Staging probíhá?

Podle fotografií nebo návštěvy přímo v nemovitosti určíme potřebný čas a investici pro Home Staging. Dozvíte se způsob realizace a cenu služby dle individuálního stavu nemovitosti. Zjistíme, zda budou potřeba i jiné úpravy, jakými může být výmalba či přeskupení nábytku. Pokud ano, můžeme pro vás zprostředkovat provedení těchto činností. Pak přicházíme provést samotný Home Staging, kdy upravíme veškeré potřebné detaily a spolu s profesionálním fotografem nemovitost nafotíme. Fotografie slouží jako kvalitní prezentace na realitních serverech. Po provedení úprav Vám zůstává v rukou report, ve kterém jsou přesně popsány kroky úprav.


Co se očekává ode mě?

Otevřenost vůči radám konzultantů. Pokud nám umožníte vysvětlit do detailu náš záměr a dáte nám prostor kvalitně jej realizovat, budete příjemně překvapeni výsledkem v podobě zvýšeného zájmu o vaši nemovitost.


Vadí, pokud v bytě či domě ještě bydlím?

Nevadí, Home Staging provádíme i tehdy, pokud nemovitost obýváte. Úpravy probíhají před nafocením nemovitosti. V reportu, který obdržíte po provedení prezentace, jsou přesně popsány jednotlivé kroky, které je potřeba provést před prohlídkou nemovitosti zájemci. Tyto kroky zpravidla nezaberou více jak 20-30 minut a připraví byt či dům pro návštěvu potenciálních budoucích majitelů.


Omezí mě Home Staging?

Pokud jste připraveni nemovitost opustit, tak vám Home Staging naopak pomůže. Poradíme Vám například, jak se na stěhování připravit a zároveň odlehčit nemovitost od osobních věcí, aniž byste se jich zbavovali, pokud vy sami nechcete.


Dlouho se mi nedaří prodat nemovitost, kolik bude stát konzultace, pokud zvažuji úpravu Home Staging?

Základní konzultace vás nic nestojí. Pro naši představu postačí fotografie nemovitosti odeslané na náš email. Z nich vyčteme kondici nemovitosti a můžeme vidět jaké úpravy a náklady bude Home Staging obnášet.


Chci prodat svůj byt, který jsem koupil v roce 2008. Myslíte, že mi jej Home Staging pomůže prodat za tutéž cenu a investice do něj vložené?

Ceny nemovitosti určuje aktuální situace na trhu. V roce 2008 byla obecně hodnota nemovitostí výše, nežli je nyní. Rozhodně však můžeme pomoci udržet cenu konkrétní nemovitosti v horní hranici rozmezí, ve kterém se aktuální cena dané nemovitosti pohybuje.


Jak poznám, že by mi Home Staging mohl pomoci?

Nezávazně nás kontaktujte. Již podle zaslaných fotografií dokážeme odhadnout, zda je Home Staging potřeba a pokud ano, jaké změny by příprava prezentace v konkrétním případě obnášela. Naše služba je opravdu pro každého.


Co se myslí realizací ON-LINE?

On-line pro vás můžeme připravit podrobný soupis doporučení, která můžete krok za krokem ve své nemovitosti v jednotlivých místnostech provést sami. Slouží jako návod pro provedení Home Stagingu tak, abyste byt či dům co nejlépe prezentovali zájemcům o koupi. Dále doporučujeme spolupráci s profesionálním fotografem. Pokud si na tuto přípravu netroufáte sami, není nic jednoduššího, než s námi možnosti úpravy nemovitosti bezplatně a nezávazně konzultovat.

Vířivky

Kvalitní a moderní vířivky od luxusní značky Villeroy & Boch. Vířivky se zárukou a montáží. Vířivky za akční ceny.

Real Time Web Analytics